Калюжний звернувся до фанатів Олександрії. Він феєрив за Металіст 1925
Футболіст поспілкувався із журналістами після матчу УПЛ
- 16 серпня 2025, 16:34
- |
- 4553
- 0
Капітан харківського «Металіста 1925» Іван Калюжний поділився емоціями після перемоги своєї команди над «Олександрією» у третьому турі УПЛ (4:1), окремо звернувшись до місцевих фанатів.
- Які емоції від матчу на цьому стадіоні, який для вас точно не чужий?
- Емоції позитивні. Завжди приємно повертатися в Олександрію - це був мій другий дім. Тут були дуже хороші роки моєї кар'єри. Я безмежно вдячний усім олександрійцям за теплий прийом, за те, як вони за мене вболівали, коли я був частиною «Олександрії».
Зараз, коли я вже гравець іншої команди, вони також до мене дуже добре ставляться - за це їм дякую. А емоції тільки позитивні. Здобули першу перемогу. Сподіваюся, станемо на шлях перемог.
- «Металіст 1925» забив 4 м'ячі. Чи очікували, що може бути аж такий результат на користь вашої команди?
- Для нас було головне - здобути перемогу, забити більше на 1 м'яч, ніж суперник. Ми розуміли, куди ми їдемо, тому що я грав з багатьма гравцями тут, вони дуже кваліфіковані гравці.
Очікувалася тяжка гра, і 1-й тайм це показав, тому що дійсно були дві рівні команди на полі. Але в 2-му таймі, напевно, наш швидкий м'яч трішки поміняв хід поєдинку, і я дуже задоволений, що склався рахунок на нашу користь.
- Та «Олександрія», яку ви сьогодні побачили, схожа на ту команду, в якій ви грали?
- Так, ще залишилися ті напрацювання, які в нас були з іншим тренером, але тепер у них новий тренер - я не знаю, що вони зараз будують, як вони хочуть грати, тому що це їхня кухня. Схожа гра, як грали, але є й деталі, які трішки різняться.
- Підказували своїм одноклубникам, що з тим чи іншим хлопцем можна зіграти так чи так? Були якісь секрети з вашого боку?
- Були, звісно. Кого я добре знаю - ми підказували на полі, в кого які сильні якості і на чому можна зіграти. А так у нас також кваліфіковані футболісти - всі всіх знають, - сказав Калюжний.