Тарас МИХАЛИК: «Тут Динамо треба взяти приклад з Полісся»
Експерт оцінив матч у єврокубку
- 12 серпня 2025, 13:58
- |
- 12 серпня 2025, 16:57
- 1072
- 1
12 серпня в Лімасолі пройде матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів між кіпрським «Пафосом» і грандом українського футболу «Динамо».
Колишній гравець національної збірної України та «Динамо» Тарас Михалик в розмові з кореспондентом Sport.ua поділився очікуваннями від цього протистояння:
- Мені неодноразово доводилося виступати на Кіпрі - таке враження, що граєш в сауні. Велика вологість дається взнаки, але, повірте, це не критично і, переконаний, такі погодні умови не повинні завадити динамівцям в досягненні потрібного результату.
- Після поразки тиждень тому кияни опинилися в скрутному становищі. Що повинно змінитися в їхній грі, аби вони взяли реванш?
- Передусім, все залежатиме від самих киян. Від їхньої налаштованості, від готовності гравців продемонструвати свої кращі якості. Як на мене, в Польщі динамівці не заслуговували на поразку, тому сьогодні в них є чудова нагода доказати, що вона - випадкова. За приклад повинно слугувати «Полісся», яке в Лізі конференцій спочатку сенсаційно поступилося «Санта Коломі», але не знітилося і в Андоррі розтрощило опонента. Розумію, що «Пафос» більш якісна команда, але і «Динамо» може грати значно сильніше. Тільки треба врахувати кожну дрібницю й пам'ятати, що одним з «козирів» господарів є контратаки.
- Своєрідною репетицією для динамівців був поєдинок другого туру чемпіонату УПЛ з «Рухом». Впевнена перемога у Львові свідчить, що підопічні Олександра Шовковського вже відновилися психологічно після невдачі в Любліні?
- По-перше, це різні турніри, тим паче, що в «Русі» зараз багато молоді, тому процес становлення ще триває. Зрештою, й динамівці провели серйозну ротацію в складі, довіривши тим хто мав менше ігрової практики. Хоча, звісно, п'ять забитих м'ячів у Львові додали впевненості, яка обов'язково стане в пригоді в Лімасолі. Проте сьогодні буде зовсім інша гра. Дуже важливо, що в динамівців всі в строю, що на матчі буде багато наших вболівальників. Я оцінюю шанси киян пройти далі, як високі.