Олександр КАМЕНСЬКИЙ: «Дуже радий, що вдалося забити дебютний гол»

17-річний півзахисник криворізького «Кривбаса» Олександр Каменський вперше забив у матчі УПЛ

У матчі 1-го туру УПЛ «Кривбас» поступився «Колосу» з рахунком 1:2. Гол у складі криворізького клубу забив 17-річний півзахисник Олександр Каменський. Футболіст поділився враженнями про матч і перший забитий в УПЛ м'яч.

- Олександре, як можеш підсумувати гру?

- Перший матч сезону завжди складний. Тим паче, наша команда тільки входить у ритм, вливається у чемпіонат, його ритм. Впевнений, у подальших матчах будемо намагатися діяти впевненіше.

- Чи очікували саме такий футбол з перших хвилин?

- Так, ми очікували саме таку гру, тому не скажу, що були здивовані. Адже розбирали суперника та розуміли: вони грають дома впевнено, активно пресингують, добре контролюють м'яч. Коли я вийшов на поле, суперник трохи «сів» в оборону, і ми отримали більше контролю над м'ячем. Безумовно, нам потрібно покращувати свої дії в завершальній фазі атаки та обороні. Після гри тренер подякував нам та підбадьорив.

- Твій дебютний гол - окрема історія. Забити в 17 років в еліті українського футболу - це неймовірно. Які емоції відчуваєш?

- Я дуже радий, що вдалося забити дебютний гол. Це щось неймовірне. Довго до цього йшов - хотів відзначитися у воротах суперника. З іншої сторони, прикро, що не змогли виграти чи хоча б зіграти внічию. Команда мене привітала, підтримала. Ми не будемо зупинятися, а будемо рухатися далі та йти до своїх цілей.

Сергій Турчак Джерело: ФК Кривбас
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 15:19 0

Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET