«Різні світи». Фехтувальниця Харькова розповіла про переїзд до Києва

Владі довелося залишити Ужгород

Українська шпажистка Влада Харькова, яка завоювала золото на чемпіонаті світу з фехтування в Тбілісі, розповіла про переїзд зі спокійного Ужгорода до столиці України.

«Ох, про життя в спортивному інтернаті я можу розповідати довго - для цього потрібен окремий ефір. Якщо коротко - це місце, яке сформувало мене як особистість, але водночас і трохи розхитало. Для мене це справді два різні світи: Ужгород - це рожевий дитячий світ, ніжний і відкритий.

Переїзд до Києва - це про швидке дорослішання, вміння адаптовуватися, брати на себе відповідальність і зустрічати нові життєві виклики. Це був прекрасний період. Так, не без турбот, але й з великою кількістю сміху, нових вражень, друзів і пригод», - сказала Влада.

Андрій Вітренко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 15:05 9

Захарченко, Осипенко, Редушко, а також Пономаренко не потрапили до заявки на матч Національної ліги