ВІДЕО. Дубль Канте забезпечив Шахтарю U-19 перемогу над Епіцентром U-19

Стартував новий сезон чемпіонату України U-19

У прем'єрному матчі нового сезону юнаки «Шахтаря» на виїзді зустрічалися з «Епіцентром» U19 та виграли матч (2:1)

Тренерський штаб «Шахтаря» U19 на першу гру сезону з «Епіцентром» U19 обрав такий стартовий склад: Баглай - у воротах, у центрі захисту вийшли Данковський та Милокост, на флангах оборони грали Решетніков й Калюжний, у центрі поля розташувались Бундаш, Тютюнов і Балакай, на флангах атаки - Зубрій та Петрук, роль центрофорварда виконував Ломага.

Дебютні хвилини видалися напруженими з великою кількістю дрібних фолів. Господарі доволі високо розташовувались і тиснули на захисників «Шахтаря» U19, сподіваючись на обрізку, утім «оранжево-чорні» поступово заволодівали ініціативою та здійснювали швидкісні випади. Зрештою першим небезпечний момент створив саме «Епіцентр» U19, коли Шкраба пробивав з-за меж карного майданчика - над ціллю. «Гірники» відразу відповіли нагодою Ломаги, однак нападнику забракло влучності. На 25-й хвилині стався ключовий епізод зустрічі: Шкраба, граючи на підбиранні, збив Бундаша, за що отримав друге попередження і лишив команду в меншості. До завершення тайму «гірники» володіли ініціативою, проте до результативних ударів справа не доходила.

У перерві в складі «Шахтаря» U19 відбулася подвійна заміна: замість Зубрія та Балакая на поле вийшли Дериконь і Канте. «Гірники» одразу взяли м'яч під контроль і щохвилини посилювали тиск, комбінуючи біля штрафного майданчика суперника. Зрештою комбінації вдалося втілити в небезпечний момент: Петрук, звільнившись від опіки, пробив головою після флангового закидання - удар виявився точним, але голкіпер зреагував і перевів м'яч на кутовий. Затяжний розіграш стандарту завершився результативно: Тютюнов яскравим ударом з льоту влучив у стійку, а першим на підбиранні опинився Канте, який спокійно відправив м'яч у сітку воріт (1:0).

Після пропущеного гола господарі поля діяли активніше і через довгі передачі неодноразово проникали до штрафного майданчика Баглая. На 75-й хвилині Канте мав шанс подвоїти перевагу, вийшовши віч-на-віч із Лихварем, однак голкіпер вчасно скоротив кут і нейтралізував загрозу. У наступній атаці «Епіцентр» U19 відповів: Романюк отримав передачу з глибини, на швидкості випередив захисників і переграв Баглая (1:1).

Тренерський штаб «Шахтаря» відреагував заміною в центрі захисту, випустивши Оніщука. Рахунок змушував донеччан діяти активніше, і під завісу зустрічі Канте, опинившись на оперативному просторі після розрізної передачі, зумів пробити Лихваря (2:1).

Юнацька команда «Шахтаря» здобула перемогу над «Епіцентром» U19 у першому матчі сезону (2:1). Наступного тижня колектив Олексія Бєліка вирушить до Хорватії, де візьме участь у міжнародному турнірі Mladen Ramljak.

Чемпіонат України U-19. 1-й тур, 2 серпня

Епіцентр U-19 (Кам'янець-Подільський) - Шахтар U-19 (Донецьк) - 1:2 (0:0)

Голи: 0:1 Канте (55), 1:1 Романюк (76), 1:2 Канте (82)

Шахтар U19: Баглай, Решетніков, Милокост, Данковський (Оніщук, 79), Калюжний, Бундаш (к), Петрук (Твердохліб, 79), Балакай (Дериконь, 46), Ломага, Тютюнов (Середа, 90), Зубрій (Канте, 46)

Вилучення: Шкраба (25, друге попередження)

Відео голів та огляд матчу

Відеозапис матчу

ВІДЕО. Дубль Канте

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Академія ФК «Шахтар» ⚒️ Shakhtar Football Academy (@fcsd.academy)

Микола Степанов Джерело: ФК Шахтар Донецьк
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 грудня 2025, 08:59 1

Боксер назвав самого себе