ВІДЕО. Разом із Буткевичем. Полісся показало переможні емоції в роздягальні
Український клуб розгромив андоррську «Санта-Колому»
- 01 серпня 2025, 01:56
- |
- 925
- 0
31 серпня у матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій «Полісся» здобуло виїзну перемогу над андоррською «Санта-Колоною» (4:1).
Підопічні Руслана Ротаня у першій грі поступилися з рахунком 1:2.
Команда реабілітувалася за поразку у номінально домашньому матчі і кваліфікувалася у наступний раунд.
Житомирська команда залишилася задоволеною після впевненої перемоги. У роздягальню до футболістів завітав президент клубу Геннадій Буткевич, який привітав особисто команду з історичним досягненням.
«Полісся» здобуло перемогу завдяки голам Михайліченка, Філіппова, Андрієвського та Гайдучика. Останній забив свій перший гол за новий клуб.
У наступному раунді «Полісся» зіграє проти угорського «Пакша», який зумів здобути перемогу над словенським «Марібором» (1:1, 1:0).