Металург підписав колишнього гравця Металіста 1925 та Кремня

Черговий новачок у складі запорізького клубу

Як стало відомо Sport.ua, 23-річний атакуючий півзахисник Андрій Савіцький після розпаду «Кремня» приєднався до «Металурга» і вже підписав контракт із запорізьким клубом.

Савіцький на рівні Першої ліги провів 80 матчів. 65 з них - за «Кремінь», у складі якого забив 4 м'ячі та віддав 8 гольових передач. Також він грав за «Зірку», «Металіст 1925» та «Вовчанськ».

Раніше наш сайт повідомляв про підписання «Металургом» контракту зі ще одним колишнім гравцем «Кремня» - 22-річним опорним півзахисником Назарієм Пастернаком.

«Металург» за підсумками сезону 2024/25 мав залишити Першу лігу, посівши 14-е місце серед 17 учасників і двічі поступившись у стикових матчах «Чернігову» (0:3, 0:2). Але зняття з турніру «Минаю» повернуло запоріжцям прописку у другому за силою дивізіоні українського футболу.

У стартовому турі нового сезону Першої ліги «Металург» у неділю, 3 серпня, прийме у Запоріжжі «Металіст». Початок матчу - о 12:00.

Андрій Писаренко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 13:10 0

Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії

Коментарі