Сітка плей-оф Ліги націй з волейболу. Визначились півфінальні пари змагань
Другою парою півфіналу стали збірні Японії та Бразилії
- 24 липня 2025, 23:25
- |
- 8960
- 0
У четвер, 24 липня 2025 року, в польському місті Лодзь пройшли завершальні два матчі чвертьфінальної стадії жіночої Ліги націй з волейболу. За путівки до півфіналу змагалися збірні Японії та Туреччини, а пізніше - команди Бразилії та Німеччини.
Перший матч дня виявився надзвичайно напруженим. Японія доволі впевнено розпочала поєдинок, вигравши стартовий сет. Однак далі боротьба вирівнялася - суперниці по черзі брали партії, що призвело до вирішального п'ятого сету. У ньому японки виявилися сильнішими, залишивши чинних чемпіонок Європи, поза півфіналом із рахунком 15:9 у вирішальній партії.
У другому матчі дня інтриги було менше: Бразилія впевнено обіграла Німеччину в трьох сетах. Південноамериканки контролювали гру з перших хвилин: взяли перший сет із комфортною перевагою, вигризли другий із рахунком 26:24, а завершальний - розгромно виграли 25:14.
Таким чином, сформована друга півфінальна пара турніру - Бразилія зустрінеться з Японією.
Нагадаємо, що днем раніше, 23 липня, пройшли перші матчі 1/4 фіналу, в яких визначився перший дует.
Матчі півфіналу пройдуть 26 липня.
Сітка плей-оф: