Олег ШАНДРУК: «Верес гратиме на перемогу та радуватиме вболівальників»
Головний тренер розповів про підготовку команди до нового сезону
- 22 липня 2025, 04:12
- |
- 22 липня 2025, 04:47
- 407
- 0
Головний тренер «Вереса» Олег Шандрук розповів про підготовку команди до нового сезону.
- Чотири перемоги поспіль. Наскільки для вас ті результати на цьому етапі є важливими?
- Якщо дивитись на результат, вони не є важливими в підготовці, але все-таки це є етап підготовки, і завжди приємніше перемагати, особливо під навантаженням. Ці навантаження проходять легше. Ми акцент не робимо на результаті, але ми виходимо і граємо на перемогу. Подивимося, як проведемо другу частину зборів і, відповідно, вже які будуть результати. Але основне - це чемпіонат.
- Чи є вже бачення картинки, яку команда демонструватиме в сезоні?
- Так, поступово. Поступово. Ще раз хочу, щоби вболівальники, керівництво клубу набралося терпіння. Ми в минулому році щось подібне проходили. В цьому році також команда зміниться - не так кардинально, як минулого року, але зміниться, і потрібно трішки часу для адаптації, для сприйняття вимог. Але я переконаний, що ми будемо тішити вболівальників грою. Знову ж таки, не можемо обіцяти результат, але однозначно можемо обіцяти, що будемо грати на перемогу і віддавати максимум.
- Яке навантаження даєте гравцям у порівнянні з минулими роками?
- Дійсно, аналізуючи наші попередні етапи підготовки, періоди підготовки, ми збільшуємо кількісне навантаження. Поступово, але збільшуємо. Ми розуміємо, що інтенсивність гри в сучасному футболі висока, об'єми великі - потрібно їм відповідати. Зрозуміло, що не все зразу. Поступово намагаємося десь відчувати гравців. Не без мікротравм - також є, присутні. Але ми також розуміємо, що це збори - потрібно цей етап пройти. В принципі, основна робота все одно йде з м'ячем. Практично бігової роботи немає, але вона об'ємна й інтенсивна.