Екс-захисник Руху закінчує перегляд у ЛНЗ. Яке рішення ухвалить коуч?

Віталій Пономарьов має визначитися, чи підписувати Олега Горіна

Центральний захисник Олег Горін, який нещодавно залишив «Рух» у статусі вільного агента, перебуває на фінальній стадії перегляду в черкаському ЛНЗ.

Найближчим часом головний тренер Віталій Пономарьов ухвалить остаточне рішення щодо можливого підписання 25-річного футболіста.

Горін уже взяв участь у кількох контрольних матчах ЛНЗ. За підсумками спарингів тренерський штаб має визначитися з доцільністю трансферу.

Олег Горін приєднався до «Руха» в січні 2025 року та провів 9 матчів у рамках УПЛ, де забив 1 гол. Влітку він залишив львівську команду.

Також Олег має досвід виступів за «Львів», «Верес», «Минай», «Дніпро-1» та польську «Ягеллонію». Його сильні сторони добре знайомі Віталію Пономарьову, з яким він працював у львівському клубі «Рух».

Микола Степанов Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 04:25 0

Ексгравець збірної Нідерландів оцінив жеребкування чемпіонату світу