EA FC 26 вийде без російських коментаторів уперше з 2006 року

У грі прибрали застарілі репліки

У футбольному симуляторі EA Sports FC 26 вперше з 2006 року не буде російськомовної коментаторської озвучки. Інформація про це з'явилася на сторінках гри у Steam та Epic Games Store.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua



Таким чином, EA остаточно відмовилася від використання давно застарілих реплік, які не оновлювалися роками. Коментатор і аналітик Віталій Волочай вже відреагував на це позитивно:

«Нарешті. Реально - дякуємо. Без цього справді стало легше дихати тим, хто любить гру. Тепер залишилось дочекатися українських коментаторів у FIFA».

Нагадаємо, що EA Sports представила офіційний трейлер та обкладинки нової частини симулятора. На обкладинці стандартного видання зображені Джуд Беллінгем «Реал» та Джамал Мусіала «Баварія», а обличчям розширеного видання став легендарний форвард Златан Ібрагімович.

Максим Черніцин Джерело
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 15:19 0

Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET