Таїландка програла $12 млн від ченців в азартних іграх

Гроші вона отримала, шантажуючи ченців інтимними кадрами

Поліція Таїланду заарештувала жінку на прізвисько «Міс Гольф», підозрювану в сексуальних зв'язках із ченцями і шантажі за допомогою інтимних фото та відеозаписів.

За даними слідства, за три роки вона отримала від щонайменше дев'яти ченців близько 385 мільйонів бат (12 млн доларів), які витратила на онлайн-гемблінг. Під час обшуку в неї знайшли понад 80 000 компрометуючих файлів.

Історія почалася зі скарги настоятеля монастиря, який пішов із чернецтва після вимагання. Жінка заявила, що народила від нього дитину і вимагала аліменти. Поліція з'ясувала, що подібна схема повторювалася з іншими ченцями. Гольф висунули звинувачення у вимаганні, відмиванні грошей і зберіганні краденого.

Скандал викликав резонанс у країні, де ченці користуються високою довірою. Верховна рада Сангхи ініціювала перегляд правил, а король Таїланду скасував нещодавні призначення високих титулів для 81 ченця.

В Україні запускають національну систему моніторингу онлайн-гемблінгу

Олександр Грінник Джерело: BBC
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 31 грудня 2025, 05:55 3

Завершувати кар'єру поляк не планує