Нива переглядає найкращого бомбардира Діназа

У попередньому сезоні футболіст був найкращим бомбардиром своєї команди

Як стало відомо Sport.ua, універсальний атакуючий півзахисник Данило Кириченко найближчим часом може змінити «Діназ» на тернопільську «Ниву».

23-річний футболіст, в активі якого 10 матчів, 4 голи і 2 результативні передачі в минулому сезоні Першої ліги, зараз перебуває на перегляді в команді Юрія Вірта. Забивав Кириченко і в ворота «Ниви»: у травні його гол на 76-й хвилині допоміг «Диназу» уникнути поразки в домашній грі з тернопільською командою.

На зборах «Ниви» присутні троє колишніх гравців «Ревери 1908», яка призупинила свою участь у Другій лізі. Також з командою тренується колишній півзахисник «Зорі», «Карпат» і «Руха» Юрій Тлумак.

«Нива» за підсумками сезону 2024/2025 посіла 11-е місце серед 17 учасників. У першому турі нового чемпіонату (базова дата - 2 серпня) команда зіграє на виїзді з «Чорноморцем».

Раніше повідомлялося, що «Нива» поповнить свої ряди п'ятьма літніми новачками, які справили хороше враження на тренерський штаб.

Андрій Писаренко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 грудня 2025, 08:12 8

Андрій Миколайович – про тренера збірної Італії Дженнаро Гаттузо