Залишилася лише Англія. Іспанські клуби відмовилися від трансферу Луніна

«Манчестер Сіті» та «Манчестер Юнайтед» зацікавлені у послугах голкіпера з України

Голкіпер мадридського «Реала» та збірної України Андрій Лунін з високою ймовірністю залишиться грати у складі королівського клубу. Проте до 26-річного воротаря зберігають інтерес команди з Англійської Прем'єр-ліги.

За інформацією джерела, у послугах футболіста були зацікавлені декілька команд Ла Ліги, але всі вони були змушені відмовитися від вимог «вершкових».

Проблема в тому, що представники іспанського чемпіонату пропонували «Реалу» віддати Луніна в оренду, а зарплату голкіпера ділити навпіл. Такий варіант не влаштував мадридський клуб, який готовий відпустити українця лише за умов повноцінного трансферу.

До футболіста зберігається інтерес з боку чемпіонату Англії - «Манчестер Юнайтед» незадоволений грою свого першого номера Андре Онани, а «Манчестер Сіті» ризикує втратити бразильця Едерсона, який може піти до Саудівської Аравії.

Клуби з Прем'єр-ліги контактували з «Реалом» щодо потенційного переходу Луніна, але офіційних пропозицій не робили. Сам воротар схиляється до того, щоб залишитися в Мадриді та боротися за місце у стартовому складі.

Микола Титюк Джерело: Bernabéu Digital
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 17:28 77

Команда Турана завершить перше коло УПЛ точно не першою

Коментарі