У Металісті 1925 пояснили, чому вирішили позбутися Юрченка та Кравця

Євген Шахов розповів, чому клуб ухвалив таке рішення

Тренер «Металіста-1925» Євген Шахов пояснив, чому клуб вирішив припинити співпрацю з Василем Кравцем та Владленом Юрченком. Фахівець заявив, що рішення було обґрунтованим.

- Василь Кравець та Владлен Юрченко, основні й ледь не ключові гравці за ван Леувена для Металісту 1925, раптом стали команді не потрібні. Чому?

- Це - рішення тренерського штабу. Розкривати всі нюанси я не буду. Ми ж проводимо тренування щодня, контрольні матчі, ми бачимо всіх гравців. Наше рішення щодо Кравця і Юрченка не спонтанне, а обґрунтоване, - заявив Шахов.

Юрченко та Кравець в активі мають виклики до національної збірної України. В обох контракти закінчуються у 2026 році.

Раніше повідомлялося, що дружина Василя Кравця рознесла керівництво харківської команди після розірвання контракту з Василем та Владленом.

Олег Вахоцький Джерело: Український футбол
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 07:49 14

Крістіан Біловар відновився від травми

Коментарі