«Цього занадто мало». Арда Туран прокоментував перемогу над Ільвесом

Турецький коуч задоволений своєю командою

Головний тренер донецького «Шахтаря» Арда Туран прокоментував перемогу над «Ільвесом» з рахунком 6:0 у першому матчі першого етапу кваліфікації Ліги Європи:

- Вітаємо з цією яскравою перемогою нашої команди, дуже хороша гра від «Шахтаря». Що ви відчуваєте?

- Перемогти з рахунком 6:0 нелегко де завгодно в світі. Тому щиро вітаю своїх гравців. Ми готувалися тут у таку спеку. Ми дуже рано почали сезон. Це непрості завдання, вони відкидають виправдання і намагаються зробити все якнайкраще. Вітаю з результатом, вони (прим. - Ільвес) грали добре в багатьох моментах, ми теж, але цього занадто мало. Нам потрібно ще вдосконалюватися. Але емоції чудові, я дуже радий, що ми виграли з таким рахунком.

- Сьогодні багато бразильців забили голи. Що можете сказати про їхній потенціал і дії на полі?

У них великий потенціал, але й українці теж дуже хороші. Вони мають відмінний потенціал. Судаков - гравець з великим потенціалом. Олег (прим. - Очеретько) вийшов і зробив кілька відмінних речей. Я дуже задоволений їхньою роботою, ми діємо як єдина команда. Ми завжди будемо намагатися розвивати їхній потенціал, але є річ, яку вони повинні запам'ятати: спочатку вони повинні захищатися. У багатьох голах ми спочатку забирали м'яч, тому гравці повинні це засвоїти - спочатку захист. Сьогодні вони робили це відмінно. У них є якість для того, щоб реагувати, захищати і атакувати. Жертовність потрібна для успіху, вони це показали, тому я радий їхньому прогресу.

- Скоро «Шахтар» зіграє другий матч з «Ільвесом», що буде найважливішим у цій грі?

- Ми готуємося до сезону, будемо в кращій формі. Футбол заслуговує на повагу та енергію, ми повинні поважати цю гру. У формі «Шахтаря» кожен матч граємо на максимум, ці матчі - можливість для вдосконалення, тому готуємося максимально серйозно.

Матч-відповідь між «Ільвесом» і «Шахтарем» відбудеться 17 липня о 19:00 за київським часом.

Раніше повідомлялося, що «Шахтар», розгромивши «Ільвес», встановив два особисті рекорди.

Данііл Киріяка Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 грудня 2025, 08:59 1

Боксер назвав самого себе

Коментарі