Шовковському не потрібен. Футболіст Динамо знову пішов в оренду
Решат Рамадані зіграв за «Шкендію» у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів
- 10 липня 2025, 09:39
- |
- 9039
- 3
8 липня відбувся матч першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, у якому зійшлися «Нью-Сейнтс» з Уельсу та македонська «Шкендія». Команди не зуміли визначити переможця - поєдинок завершився із рахунком 0:0.
У складі гостей в стартовому складі вийшов півзахисник Решат Рамадані, контракт якого належить київському «Динамо». 22-річний футболіст провів на полі весь матч.
Варто зазначити, що македонський гравець провів минулий сезон у складі «Шкендії», де зіграв 34 матчі у всіх турнірах та забив один гол. 30 червня закінчився термін орендної угоди, тому півзахисник мав повернутися до України.
Вже 8 липня Рамадані знову зіграв за македонський клуб - ймовірно, сторони домовились про чергову оренду. Варто зазначити, що київське «Динамо» не робило офіційних заяв щодо майбутнього півзахисника. За даними Transfermarkt, Решат виступатиме за «Шкендію» до червня 2026 року.