Досвідчений боксер помер через декілька годин після поразки в поєдинку

37-річний Педро Антоніо Родрігес програв одноголосним рішенням суддів

5 липня на арені «American Royal Palace» в американському Фініксі відбувся вечір боксу від промоутера Габріеля Бандеррами та його компанії Del Sol Boxing.

Головною подією шоу став поєдинок у другій найлегшій вазі (до 55,3 кг) - на рингу зустрілися мексиканець Педро Антоніо Родрігес (15-25-3, 17 КО) і американець Філіпп Вела (3-0, 2 КО).

Представник США здолав суперника одноголосним рішенням суддів - 60-54, 60-54, 60-54. Після бою Родрігес вирушив у номер готелю та повідомив, що повернеться на вечерю з іншими учасниками вечора боксу.

Мексиканець не з'явився на зустрічі, а вранці його знайшли мертвим у своєму номері. Причини смерті наразі невідомі, справою займається місцева поліція. Однією з версій, яка розглядається - смерть через отриману шкоду під час пропущенних ударів на рингу.

Микола Титюк Джерело: Marca
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 09 грудня 2025, 17:59 0

Боксер чекає на вердикт