Президент FIA назвав умови появи ще однієї команди Формули-1

Мохаммед Бен Сулайєм про обов’язкові критерії для приєднання нової команди до чемпіонату

Президент FIA Мохаммед Бен Сулайєм заявив, що Формула-1 може розширити стартову решітку до 12 команд, але лише за чітко визначених умов.

За його словами, новий учасник повинен бути фінансово життєздатним, пройти суворий відбір і додати цінність чемпіонату.

Настане час, коли ми відкриємо процес подання заявок, - зазначив Бен Сулайєм.

Але це не буде зроблено просто так. Ми не хочемо засмучувати чинні команди. Це має бути вартісно для нас. Команда має підтримувати бізнес Формули-1.

Серед критеріїв - не лише технічна та фінансова готовність, а й здатність збільшити привабливість серії на глобальному ринку. Після тривалої роботи над залученням Каділлак з 2026 року, FIA звернула увагу на потенційний китайський проєкт. Наразі жодної заявки не подано.

FIA наголошує: жодна команда не отримає місце у пелотоні без погодження з FOM та без проходження повної процедури відбору, яка гарантує довгострокову користь для чемпіонату.

Олександр Ляшецький Джерело: Motorsport
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 08:33 12

Беттоні пробув тиждень на базі киян