Захисник Вереса розповів про спаринг з Колосом
Семен Вовченко задоволений результатом гри
- 06 липня 2025, 01:01
- |
- 557
- 0
Футболісти «Вереса» здобули другу перемогу поспіль під час підготовки до нового сезону - цього разу над «Колосом» - 3:2.
Один з лідерів рівнян, захисник Семен Вовченко, ексклюзивно для Sport.ua розповів, чим йому запам'ятався цей сьогоднішній контрольний поєдинок.
«Ще була можливість для експериментів, хоча суперники й намагалися діяти в притаманному їм стилі. Зокрема, наш опорний півзахисник Ігор Харатін вийшов у стартовому складі на позиції стопера. Цей досвід також може стати в нагоді. Звісно, не може не тішити, що «Верес», як і з «Нивою», знову діяв результативно, а наразі останній наш «літній» новачок Денис Ндукве навіть встиг відзначитися дебютним голом.
Я думаю, що цей поєдинок був корисний в інформаційному аспекті - як для нас, так і для гостей. Адже не тільки в «Вересі» були гравці на перегляді. І хоча кажуть, що в спарингах результат - не головне, все ж переконаний, що ця звитяга додасть нам натхнення, котре необхідне для подолання серйозних навантажень на тренуваннях».