КІРЙОС: «Сіннер більш стабільний, Алькарас занадто любить дівчат і тусовки»
Патрік Муратоглу поспілкувався з австралійським тенісистом
- 04 липня 2025, 19:52
- |
- 04 липня 2025, 19:53
- 1904
- 1
Французький тенісний тренер, спортивний коментатор і підприємець Патрік Муратоглу в одному з епізодів шоу, яке він організував у рамках змагання Ultimate Tennis Showdown, поспілкувався з фіналістом Вімблдону-2022, австралійським тенісистом Ніком Кірйосом.
Під час розмови австралієць поставив Муратоглу запитання про те, хто, на його думку, досягне більш успішної спортивної кар'єри в майбутньому - Яннік Сіннер чи Карлос Алькарас. Перш ніж француз устиг відповісти, Кірйос висловив свою точку зору.
«Я виберу Сіннера, тому що Алькарас занадто любить дівчат. Він може відволікатися і забагато тусуватися. Це єдине, що я бачу. Сіннер більш стабільний», - підсумував Кірйос.
Муратоглу підтримав його думку щодо стабільності італійця, але зазначив, що їхні особисті зустрічі можуть відіграти вирішальну роль, тому схиляється на користь іспанця.