Тигр на волі. Легендарний колумбієць перейшов у статус вільного агента
Радамель Фалькао попрощався з рідним клубом «Мільонаріос»
- 03 липня 2025, 10:42
- |
- 03 липня 2025, 10:43
- 825
- 0
39-річний центральний нападник Радамель Фалькао залишив розташування колумбійського клубу «Мільонаріос» по завершенню терміну дії контракта.
За інформацією «Мільонаріос», легендарний футболіст вирішив не продовжувати співпрацю з клубом та перейшов у статус вільного агента.
«Дякуємо, Радамелю, за те, що носив наші кольори і віддавав усе заради нашого герба. Дякуємо за те, що дозволив нашій історії отримати ще один славний розділ, у якому найбільша легенда колумбійського футболу стала частиною нашого клубу.
Радамель «Тигр» Фалькао був, є і залишатиметься нашим Послом! Вічна вдячність!», - написала пресслужба клубу.
Фалькао приєднався до «Мільонаріос» перед стартом сезону 2024/25. Протягом ігрового року форвард відіграв 29 матчів, оформив 11 голів.
Культовий колумбієць за свою кар'єру виступав за такі відомі клуби: «Манчестер Юнайтед», «Челсі», «Атлетіко», «Порту», «Монако», «Галатасарай».
На рахунку футболіста 12 виграних трофеїв на клубному рівні, серед яких присутні два кубки Ліги Європи та один Суперкубок УЄФА.