ФОТО. Тренування Шахтаря. Приїзд збірників, тестування, тактика на полі

24 червня гірники провели тренувальне заняття на зборах у Словенії

Передсезонні збори «Шахтаря» в словенському Брдо набирають оберти. У вівторок, 24 червня, команда Арди Турана продовжила літню підготовку до матчів Ліги Європи УЄФА.

Уранці гравці поділилися на три групи й проводили бігові тести із заміром фізіологічних показників. Основна ж робота прийшлася на вечірню сесію, де майже все заняття «оранжево-чорні» виконували різноманітні тактичні та ігрові вправи, запропоновані тренерським штабом.

Уже ввечері до табору донецького клубу в Словенії приєдналися Георгій Гочолеішвілі та українські збірники Микола Матвієнко, Георгій Судаков й Олег Очеретько.

25 червня робота команди над покращенням фізичних кондицій продовжиться і «Шахтар» далі готуватиметься до поєдинків з «Ільвесом».

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

Микола Степанов Джерело: ФК Шахтар Донецьк
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 22:07 4

Столичний клуб розпочав продаж квитків на матч з «Фіорентиною»