Верес підпише двох українців і переглядає кількох африканців
Рівняни активізувалися на трансферному ринку
- 29 червня 2025, 00:31
- |
- 30 червня 2025, 02:10
- 2650
- 0
Як стало відомо Sport.ua, «Верес» наступного тижня планує узаконити свої відносини з кількома дебютантами.
Нещодавно було підписано контракт з 24-річним правим захисником Константіносом Стамулісом, який минулого сезону виступав за кіпрський «Анортосіс».
За наявною інформацією другий на черзі - 27-річний півзахисник Віталій Бойко, котрий в попередньому сезоні провів 11 поєдинків в УПЛ за ЛНЗ.
Воротарську позицію повинен підсилити 24-річний Валентин Горох з «Колоса» (три зіграні матчі за ковалівців в минулому чемпіонаті).
В розташуванні рівнян також знаходяться й два представники гамбійського футболу. Одного з них - правого захисника було вилучено з поля в сьогоднішньому спарингу з тернопільською «Нивою», а другий - нападник , відзначився влучним ударом, довівши справу до розгрому - 3:0. Але це молоді футболісти й тренерському штабу «Вереса» треба більше часу, аби визначитися чи потрібні вони рівнянам.
28 червня «Верес» у спарингу розгромив тернопільську «Ниву».