Реакція наставника та гравців Боруссії Д після виходу до плей-оф КЧС-2025

Ковач, Кель, Свенссон, Адеємі, Брандт прокоментували перемогу над ФК Ульсан ХД

25 червня відбувся матч третього туру групи D клубного чемпіонату світу 2025 між командами Боруссія Дортмунд (Німеччина) і Ульсан ХД (Південна Корея).

Поєдинок пройшов на стадіоні TQL Стедіум в Цинциннаті. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь німецького колективу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE у Telegram Sport.ua

Після закінчення зустрічі наставник БД Ніко Ковач і гравці команди прокоментували вихід у плей-оф КЧС-2025:

Ніко Ковач: «Ми хотіли пройти груповий етап, хотіли вийти в 1/8 фіналу. Нам це вдалося. Будь то з першого чи другого місця - цього не вибираєш. Тепер ми стали першими, і ми цьому раді. Перший тайм був непоганим, з огляду на спеку. Якщо подивитися, скільки у нас було ударів по воротах, скільки гольових моментів... У сумі це близько трьох очікуваних голів. При такій спеці - це цілком нормально. У другому таймі було видно, що хлопці почали економити сили. В цілому, ми заслужено вийшли далі».

Себастьян Кель: «Звичайно, у нас з самого початку було очікування пройти далі з цієї групи. Думаю, ми додали, особливо в першому таймі зіграли набагато краще, ніж у двох попередніх матчах. У першому таймі ми повинні були забивати чотири-п'ять голів. Тоді, можливо, другий тайм склався б інакше. Ми раді виходу в 1/8 фіналу».

Даніель Свенссон: «Загалом це була хороша гра, особливо в першому таймі. Ми домінували. З упевненістю дивимося на наступний етап, тому що з кожним матчем ставали все сильнішими. Початок був трохи млявим, але сьогодні, думаю, ми зіграли дуже добре. І так, було дуже приємно забити гол. М'яч був на правому фланзі, ми передали його Джобі (Беллінгему), я просто вбіг у штрафний майданчик. Він мене побачив, віддав пас, і я постарався якомога швидше пробити».

Карім Адеємі: «Можливо, могли забити більше, але ми виграли, зіграли на нуль і посіли перше місце в групі. Думаю, це хороший результат. Ми з кожною грою додавали. Тут не так просто, і ми ще не досягли своєї межі. Тому ми не збираємося зупинятися і дуже мотивовані на наступний матч. Звичайно, хочемо його виграти».

Юліан Брандт: «Ми виграли групу. Я багато дивлюся клубний чемпіонат світу. Зараз не так багато команд, які прямо блищать, про які можна сказати: ось це футбол! Темп, звичайно, інший у порівнянні з тим, до якого ми звикли в Європі. Проте, у нас було багато моментів, ми могли - а може, і повинні були - виграти з набагато більшим рахунком, але ми посіли перше місце в групі і з радістю дивимося вперед - на 1/8 фіналу».

Відеоогляд матчу Боруссія Д - Ульсан ХД (1:0)

Данііл Агарков Джерело: ФК Боруссія Дортмунд
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 17:55 1

Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»