В Чорноморець приїхав ще один ексгравець Металіста 1925
З команди одного міста-«мільйонника» – до іншого
- 23 червня 2025, 17:50
- |
- 3361
- 0
Останнім часом в одеському «Чорноморці» дедалі частіше простежується харківський слід. Мова здебільшого йде про представника Прем'єр-ліги - «Металіст 1925», з якого до Одеси за останній рік перебралось вже кілька футболістів.
Минулого літа «першою ластівкою» став півзахисник Артем Габелок, а у період зимового антракту у минулому чемпіонаті «Чорноморець» взяв в оренду ще одного гравця середньої ланки - Ігора Когута.
Як стало відомо Sport.ua, черговим ексхарків'янином в команді «моряків» може стати 29-річний атакуючий півзахисник Ростислав Русин, який приїхав до неї на оглядини. На професіональному рівні «Металіст 1925» є його попереднім клубом, в якому цей гравець виступав впродовж трьох сезонів поспіль - з 2021/22 до 2023/24. За цей час у формі харківської команди Русин зіграв у 43 матчах, у яких відзначився 6 голами та 5 асистами.
Раніше ми повідомляли, що колишній гравець «Динамо» та «Шахтаря» приєднався до «Чорноморця».