Вони кидали стільці на поле. Матч плей-аут за виживання у Серії B зупинено

Сампдорія має велику перевагу над Салернітаною і близька до мети

Фінальний матч плей‑оф за виживання у Серії B між «Салернітаною» та «Сампдорією» призупинено через заворушення на трибунах.

У першому матчі 15 червня на домашній арені «Луїджі Ферраріс» у Генуї «Сампдорія» здобула перемогу (2:0) завдяки голам Мелле Мейленстен та Марко Курто.

Гра-відповідь у Салерно, яка повинна була пройти 20 червня, була перенесена на 22 червня через масове отруєння в таборі господарів. Від надзвичайного інциденту постраждало близько 20 гравців, і клуб подав запит на перенесення матчу, який задовольнили.

Матч у Салерно стартував знову за переваги «Сампдорії». Массімо Кода та Джузеппе Сібіллі забезпечили гандикап фавориту (2:0). З урахуванням першого поєдинку перевага «Сампдорії» виросла до 4 м'ячів

Однак на 65-й хвилині фанати «Салернітани» влаштували заворушення: запалала піротехника, стільці полетіли на поле. Ультрас зірвали завершення матчу, оскільки незадоволені, що їх команда вилетить до третього дивізіону чемпіонату Італії.

Оновлено. Поєдинок у цей день, 22 червня, дограватися не буде.

Серія B. Плей-аут, фінал. 22 червня 2025

Салернітана - Сампдорія - 0:2 (матч зупинено на 65-й хвилині)

Голи: Кода, 38, Сібіллі, 49

Перший матч - 0:2

Відеоогляд матчу: на YouTube

Фотогалерея

Микола Степанов Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 23:46 5

Підопічні Маскерано з двома асистами Лео обіграли суперників 3:1 у фіналі турніру