Екс-тренер Monte: «MOUZ перемогли попри купу помилок»

Сергій Бежанов прокоментував перші чвертьфінали Austin Major

Колишній тренер українського клубу Monte Сергій «lmbt» Бежанов поділився враженнями від перших чвертьфіналів Austin Major з CS2.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

У своєму Telegram-каналі він прокоментував матчі MOUZ - spirit та FURIA - paiN.

«MOUZ - spirit - то дуже приємна помилка. Давно не дивився матчі, але перші дві карти цього подивився… Так от, як ми вже там писали в коментарях - помилок вагон і ще трошки, і при цьому MOUZ все одно змогли виграти. І могли виграти дуже впевнено 2:0. Тому чекаємо, з ким вони там будуть грати в півфіналі», - написав lmbt.

Нагадаємо, інтернаціональний склад MOUZ сенсаційно вибив чемпіонів попереднього мейджора - команду spirit, перегравши російський колектив з рахунком 2:1. Цей результат став справжнім шоком: spirit, які виграли мейджор у Шанхаї, завершили турнір в Остіні лише в топ 5-8.

Також lmbt згадав чвертьфінал FURIA - paiN, у якому paiN змогли вирвати перемогу в емоційному бразильському дербі, здолавши суперників 2:1 на овертаймах вирішальної карти Inferno.

«Тут згадуються слова Кості (коментатор студії Maincast), з яким ми робили прогноз ще дві стадії назад, і Костян сказав: "Та paiN не в формі" чи щось таке», - додав тренер.

Нагадаємо, paiN пробилися до півфіналу, де зіграють проти переможця матчу FaZe - The MongolZ, а MOUZ готуються до своєї гри наступного дня.

Максим Черніцин Джерело: Telegram
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 05:02 1

Бельгієць хоче підсилення захисту