Півзахисник ПСЖ: «Матч з Ботафого? Я не думаю, що це справедливий рахунок»
Варрен Заїр-Емері поспілкувався з журналістами
- 20 червня 2025, 10:27
- |
- 458
- 0
Півзахисник ПСЖ Варрен Заїр-Емері поділився емоціями після матчу проти Ботафого у другому турі клубного чемпіонату світу (0:1).
«Це був дуже складний матч проти сильної бразильської команди, яка грала з інтенсивністю і діяла жорстко в єдиноборствах. Я не думаю, що рахунок справедливо відображає перебіг гри, тому що ми володіли м'ячем і створили багато моментів, але не змогли їх реалізувати.
Я вважаю, що ми дуже хороша команда, і нам потрібно продовжувати робити те, що ми робимо, та краще використовувати свої шанси. Ми підходимо до кожного матчу однаково: завжди намагаємося викластись на повну і виконати все, що просить тренер. У нас залишився ще один матч і ще нічого не завершено. Нам потрібно виграти наступну гру, щоб пройти далі», - сказав футболіст.
На нашому сайті доступний огляд матчу «Ботафого» - ПСЖ, в якому бразильська команда шокувала тріумфаторів Ліги чемпіонів.