Тренер Бока Хуніорс: «Пенальті не було. Треба передивитися момент»
Мігель Анхель Руссо проаналізував матч проти «Бенфіки»
- 17 червня 2025, 11:51
- |
- 17 червня 2025, 11:55
- 242
- 0
Тренер аргентинського клубу «Бока Хуніорс» Мігель Анхель Руссо прокоментував результат матчу проти португальської «Бенфіки» в першому турі клубного чемпіонату світу (2:2).
«Суперник складний, вважаю, що пенальті не було. Треба передивитися момент. Ми мали перевагу, але суперник зрівняв рахунок. «Бенфіка» теж сильна, має об'єм гри, але й ми провели хороший матч.
Ми діяли організовано, правильно обирали моменти та темп. Потім довелося робити заміни, було багато чинників. Я задоволений багатьма речами - ми були на рівні цього турніру. Було багато, що мені сподобалося. Ми говорили про те, що маємо це утримати.
Треба подивитися, що з Андером - це гравець, який задає темп. Побачимо, що з ним, я не знаю, що його турбує, але з цим треба бути обережним. Треба рухатися далі - це частина гри.
Червона картка ускладнила ситуацію, бо ми хотіли, щоб наш футболіст продовжував грати. Гадаю, обидва захисники сьогодні зіграли дуже добре. Таке трапляється. Я знаю арбітра - він судив мене в Саудівській Аравії, і думаю, що він трохи поквапився. Для мене це не пенальті, але це спірний момент. У будь-якому разі ми маємо вміти вирішувати такі ситуації, бо не можна дозволяти забивати собі голи в кінці матчу.
Матч проти «Баварії» буде фізично важким. Розрив з європейцями, принаймні для аргентинців, усе ще великий. Він не зменшився. Іноді бразильці можуть його скоротити», - сказав Руссо.