Історія року: Татьяна Марія здолала 15-ту ракетку і виграла титул у Лондоні
У фіналі п'ятисотника 37-річна німкеня переграла Аманду Анісімову у двох сетах
- 15 червня 2025, 17:11
- |
- 15 червня 2025, 17:42
- 4780
- 2
37-річна німецька тенісистка Татьяна Марія (WTA 86) стала чемпіонкою трав'яного турніру WTA 500 в Лондоні, Велика Британія.
У фіналі німкеня в двох сетах переграла 15-ту ракетку світу Аманду Анісімову з США за 1 годину і 24 хвилини.
WTA 500 Лондон. Трава, фінал
Аманда Анісімова (США) [8] - Татьяна Марія (Німеччина) [Q] - 3:6, 4:6
Марія провела друге очне протистояння проти Анісімової і здобула другу перемогу. У 2018 році Тетяна переграла Аманду в першому раунді кваліфікації тисячника в Пекіні.
Татьяна стартувала в столиці Британії з кваліфікації і на своєму шляху до титулу, крім Анісімової, також пройшла Чан Хао-Чін, Аріну Родіонову, Лейлу Фернандес, Кароліну Мухову, Єлену Рибакіну і Медісон Кіз. Цього тижня Марія виграла у чотирьох тенісисток з топ-15 рейтингу WTA (поспіль!)
Татьяна провела четвертий фінал на рівні Туру і завоювала четвертий трофей у кар'єрі. Титул п'ятисотника в Лондоні - найбільший в її кар'єрі.
Марія стала найстаршою тенісисткою, яка виграла трофей на рівні Туру з часів Серени Вільямс в Окленді-2020.