Після матчу з Україною польський волейболіст відсторонений через допінг
Міколай Савіцкі став одним із відкриттів попереднього сезону Плюс-Ліги
- 05 червня 2025, 14:59
- |
- 05 червня 2025, 15:17
- 2008
- 0
Польський волейболіст Міколай Савіцкі відсторонений через порушення антидопінгових правил. 25-річний догравальник «Любліна», який сенсаційно виграв Плюс-Лігу-2024/25, зіграв за збірну Польщі у матчі Silesia Cup проти збірної України, після чого не потрапляв у заявки в двох наступних поєдинках турніру проти команд Болгарії і Німеччини. Тренер Кадри Нікола Ґрбіч аргументував відсутність гравця станом здоров'я. Але довго шила в мішку ховати не вийшло.
«В організмі спортовця виявлено заборонений препарат, - заявив президент польської антидопінгової аґенції Міхал Ринковскі. - Тепер він має право відкрити пробу Б і дати пояснення. Гравець тимчасово відсторонений. Існує ймовірність, що спортовець міг використовувати заборонений препарат в терапевтичних цілях, хоча в неї не було на це дозволу. Враховуючи препарат, йому теоретично може загрожувати покарання у вигляді дискваліфікації на строк до чотирьох років».
Наразі не оголошується, про який саме препарат мова. Опцією відкрити пробу Б Савіцкі наразі не скористався. Він має сім днів з моменту отримання повідомлення про можливе порушення, щоб зробити це. Останній термін - п'ятниця, 6 червня.
Зауважимо, що позитивною виявилася допінг-проба, взята після другого матчу фінальної серії польської ліги, коли 3 травня «Люблін» переміг «Варту» 3:0.