Джерело: Патрік ван Леувен визначився з тренерським штабом у Кривбасі
У Кривий Ріг переїде вся команда помічників, що працювала у Металісті 1925
- 03 червня 2025, 01:59
- |
- 03 червня 2025, 02:09
- 1891
- 0
Нідерландський фахівець Патрік ван Леувен, який невдовзі стане новим головним тренером «Кривбаса», визначився зі своїм штабом. Офіційне оголошення очікується вже найближчими днями.
Разом із ван Леувеном до Кривого Рогу переїде і вся його команда помічників, яка працювала з ним у клубі з Харкова. У тренерський штаб увійдуть: Давид Орі, Валерій Блохін, Дмитро Кабачок і тренер воротарів Денніс Гентенар.
Схоже, процес призначення коуча трохи затягнувся через юридичні формальності. Попередній клуб ван Леувена - «Металіст 1925» - має врегулювати питання виплати компенсації за дострокове розірвання контракту тренера та його штабу.
Минулий сезон «Кривбас» завершив на 5-й позиції в турнірній таблиці УПЛ. Колишній наставник команди Юрій Вернидуб вирішив не продовжувати співпрацю з клубом після завершення контракту.