Володимир НОСОВ: «Повернення Металіста 1925 в УПЛ – це подія для Харкова»

Команда здобула перемогу над «Лівим Берегом» у перехідних матчах

Президент футбольного клубу «Металіст 1925» Володимир Носов прокоментував вихід команди до УПЛ:

«Повернення «Металіста 1925» до УПЛ є дуже знаковою подією для нашого клубу, вболівальників та й усього Харкова. В умовах війни, коли наше місто щодня тримає удар, ця перемога стала ще одним символом незламності та стійкості. Харків заслуговує мати свій клуб у вищій лізі!

Це був сезон випробувань та очищення. Він був складним, моментами - на межі. Але на фініші команда продемонструвала свої найкращі якості: професіоналізм, згуртованість, майстерність і справжній командний дух. «Металіст 1925» - це одна родина, яка показала, що достойна повернутися до футбольної еліти.

Вдячний нашим фанам за підтримку та віру. Ми зробимо все, щоб наші вболівальники й надалі пишалися своєю командою. Вітаю всіх із поверненням до Прем'єр-ліги!»

Олександр Сільченко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 10:30 0

Заграємо ТМ практично на всі матчі, але прогнозуємо і один верховий поєдинок