Наступна суперниця Світоліної здобула свою 25-ту поспіль перемогу на РГ

Іга Свьонтек наздогнала за цим показником Моніку Селеш

Польська тенісистка Іга Свьонтек, здолавши у трьох сетах 12-ту сіяну Єлену Рибакіну, здобула свою 25-ту перемогу поспіль на Ролан Гаррос, зрівнявшись за цим показником із Монікою Селеш.

Тепер обидві посідають друге місце у списку найтриваліших переможних серій серед жінок в історії турніру. Лише Кріс Еверт (29 перемог з 1974 по 1981 рік) має довшу серію перемог в основній сітці одиночного розряду на Ролан Гаррос у Відкриту еру.

24-річна Іга Свьонтек тепер перебуває за три перемоги від того, щоб стати першою жінкою у Відкриту еру, яка вигравала Ролан Гаррос чотири роки поспіль. У чвертьфіналі вона зіграє з першою ракеткою України Еліною Світоліною.

Свьонтек також стала п'ятою тенісисткою Відкритої ери серед чоловіків і жінок, яка виграла 25 і більше одиночних матчів поспіль на паризькому мейджорі, після Рафаеля Надаля (39), Кріс Еверт (29), Бйорна Борга (28) та Моніки Селеш (25).

Найдовші серії перемог на Ролан Гаррос

Вячеслав Кулаковський Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 07:49 14

Крістіан Біловар відновився від травми