ФІФА почала розслідування через призначення Анчелотті у збірну Бразилії
Причиною тому стали проблеми з ліцензією в агента коуча
- 30 травня 2025, 10:20
- |
- 31 травня 2025, 01:28
- 8852
- 0
ФІФА почала розслідування, пов'язане з призначенням Карло Анчелотті на посаду головного тренера збірної Бразилії.
Причиною тому став представник 65-річного коуча - Дієго Фернандес. Він повинен був отримати комісію в розмірі 1.2 мільйона євро, при тому у нього немає агентської ліцензії.
ФІФА вимагає повний пакет договорів і платежів, у яких брав участь Фернандес, зокрема й документи з його підписами.
У відповідь CBF заявила, що умови контракту з Анчелотті розроблялися попереднім керівництвом і містять положення про конфіденційність. Проводиться внутрішня перевірка.
Представники Фернандеса заявили про те, що Дієго діяв як консультант і найближчим часом він подасть документи на отримання ліцензії агента.
Раніше повідомлялося про те, що Хабі Алонсо продасть гравця «Реала», якого Анчелотті назвав найкращим у світі.