Головний тренер Манчестер Юнайтед знайшов позитив у сезоні без єврокубків

Рубен Аморім вважає, що у нього буде перевага над суперниками

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Рубен Аморім знайшов позитивні моменти у тому, що команда не буде грати в єврокубках у наступному сезоні.

«Визнаю, що відсутність нас у Лізі чемпіонів може бути перевагою, адже у нас буде більше часу для підготовки до матчів чемпіонату. Тож думаю, що ми маємо скористатися цим шансом.

Наразі першим завданням для команди є перемога у першому матчі. У нас буде дуже багато роботи влітку. Треба підготувати команду, адже коли ти працюєш у «Манчестер Юнайтед», то всі очікують, що клуб буде на вершині.

Але треба розуміти контекст. Я не хочу, аби команда думала про великі цілі. Треба починати думати про теперішнє. Спочатку виграти перший матч, а потім другий», - прокоментував Аморім.

Олександр Сільченко Джерело: The Times of Israel
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 грудня 2025, 10:04 17

«Верес» погодився дограти матч

Коментарі