Найважливіший поул у сезоні Ф-1. Відбулася кваліфікація Гран-прі Монако

З першого місця стартуватиме Норріс

Відбулася кваліфікація Формули-1 у рамках Гран-прі Монако. Кваліфікацію, яка вважається найважливішою у сезоні, виграв пілот Макларена Ландо Норріс, який в останній спробі на 0,1 секунди випередив Шарля Леклера та напарника Оскара Піастрі.

Незважаючи на домінування Феррарі та Шарля Леклера у всіх трьох практиках, Скудерія не зуміла впоратися з пілотом Макларена у вирішальні моменти кваліфікації.

В першому сегменті в аварію потрапив пілот Мерседеса Андреа Кімі Антонеллі, який викликав червоні прапори. А в другому сегменті через технічні проблеми зійшов пілот Джордж Расселл. Невдача Мерседеса у Монако.

У топ-10 окрім двох Мерседесів не пройшли Юкі Цунода на Ред Буллі та Карлос Сайнс на Вільямсі, а ось Естебан Окон несподівано застрибнув у десятку.

Згідно з новими правилами Ф-1, у завтрашній гонці команди будуть зобов'язані зробити мінімум по два піт-стопи, що може зробити етап цікавішим.

Іван Зінченко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Авто/мото | 08 грудня 2025, 14:12 0

Сезон Формули-1 завершився перемогою Ландо Норріса