Вихованець Динамо вирішив завершити професійну кар'єру у 33 роки

24 травня захисник ФК ЮКСА Олексій Зозуля востаннє вийшов на поле в якості гравця

Захисник футбольного клуб ЮКСА Олексій Зозуля ухвалив рішення завершити професійну кар'єру. Про це повідомив клуб Першої ліги у соціальних мережах.

«Олексій Зозуля оголосив про завершення ігрової кар'єри! Впродовж свого футбольного життя зіграв у багатьох відомих клубах України, разом з «Колосом» Олексій брав участь у кваліфікації Ліги Європи, отримував виклик до збірної України U-21, ставав чемпіоном Другої ліги.

У складі ЮКСА відіграв 17 поєдинків та відзначився одним забитим голом. Дякуємо, Олексію. Бажаємо успіхів у нових починаннях!» - повідомила прес-служба команди.

24 травня Зозуля востаннє вийшов на футбольне поле у матчі проти чернівецької «Буковини» (0:2). 33-річний захисник є вихованцем київського «Динамо» і всю кар'єру провів у чемпіонаті України.

Допис, поширений ФК ЮКСА | FC U.C.S.A (@fc.ucsa)

Микола Титюк Джерело: ФК ЮКСА
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 13:10 0

Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії