Максим ВОЙТОК: «Матч із німцями? Головне, що ми залишалися зібраними»
Один із лідерів збірної України з пляжного футболу дав ексклюзивний коментар Sport.ua
- 24 травня 2025, 12:14
- |
- 24 травня 2025, 15:49
- 458
- 0
Національна збірна України з пляжного футболу успішно стартувала у першому етапі цьогорічної Євроліги, перегравши національну команду Німеччини у нервовому матчі (3:2).
Один з лідерів «синьо-жовтих» Максим Войток, який відзначився голом у ворота німців, розповів Sport.ua про складну перемогу, налаштування на гру проти Грузії та озвучив цілі на турнір.
- Микола Костенко говорив, що не вдалося провести підготовку до турніру належним чином через погодні умови в Україні. Відчувалося, що збірна Німеччини краще готова до старту змагань?
- Німеччина виділяється своєю організованістю та дисципліною, тому матчі з ними завжди проходять непросто. І перша гра на турнірі в такому ключі і вийшла.
- Ви погано почали гру з німцями. Що стало переломним моментом, завдяки чому вдалося здобути перемогу?
Головне, що ми залишалися зібраними навіть поступаючись в рахунку у два мʼячі. Переломний момент, коли наші атакувальні дії почали перевтілюватись у голи. В третьому періоді вдалося ще додати в наших активних діях і це все принесло результат.
- Що сказав тренер після гри?
- Тренер і під час гри знаходить потрібні для нас слова. Після матчу він подякував за гру. За те, що в такі непрості моменти ми все одно змогли виправити ситуацію. І водночас наголосив на важливих моментах по грі на майбутнє.
- Який настрій перед грою з Грузією, в чому її сильні сторони?
- Настрій відповідний. Хочемо продовжити нашу переможну ходу. Грузія - команда з хорошою фізикою та бійцівськими якостями, в контексті того, що досить активно та агресивно грають на кожному клаптику поля. У них є кілька індивідуально сильних гравців, які можуть зробити різницю.
- Які задачі на цей етап Євроліги?
- Максимум очок у кожній грі. І в цілому перемога в турнірі. Хочемо показувати якісний, видовищний футбол та отримувати задоволення від гри, - резюмував Максим.
Вже у суботу, 24 травня, національна збірна України з пляжного футболу проведе матч другого туру першого етапу Євроліги. Підопічні Миколи Костенка зустрінуться з командою Грузії. Старт матчу заплановано на 14:30 за київським часом.