«Не варто турбуватися». Анчелотті відреагував на відхід Модрича з Реала

Італієць підтримав свого футболіста

У четвер, 22 травня 2025 року, мадридський «Реал» офіційно оголосив про відхід легендарного хорватського півзахисника Луки Модрича.

На відхід зіркового хорвата з розташування «вершкових» відреагував головний тренер «Реала» Карло Анчелотті, розхваливши футболіста.

«Модрич - один з останніх представників дійсно особливого золотого покоління. Останній - це Карвахаль, але цикл добіг кінця.

Не те щоб клубу потрібно створювати нове покоління, є гравці, які вже давно тут, такі як Камавінга, Родріго або Вінісіус. Мадридистам не варто турбуватися, це клуб, який завжди хоче бути на найвищому рівні.

Час Модрича тут закінчився, як і мій, а до нас були Кроос, Каземіро, Кріштіану, Бензема, Серхіо Рамос, Касільяс... Але «Реал» продовжує залишатися найбільшим клубом у світі», - сказав Анчелотті.

Лука Модрич виступав за мадридський «Реал» з 2012 року і встиг провести 590 матчів, відзначившись 43 забитими м'ячами та 95 гольовими передачами.

Раніше повідомлялося, що мадридський «Реал» ухвалив офіційне рішення щодо майбутнього Карло Анчелотті у розташуванні «вершкових».

Олег Вахоцький Джерело: ФК Реал Мадрид
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 07:49 14

Крістіан Біловар відновився від травми