Леоненко розніс зірку збірної України: «Його знають лише тому, що...»
Віктор Леоненко не розуміє, чому Сергій Ребров викликав до збірної Романа Яремчука
- 20 травня 2025, 20:26
- |
- 21 травня 2025, 02:03
- 8444
- 6
Колишній футболіст Віктор Леоненко прокоментував виклик Романа Яремчука до національної збірної України на турнір в Канаді. Леоненко заявив, що не розуміє такого рішення Сергія Реброва.
«Ось тут дуже дивно, коли один нападник. Чому ще когось не викликати? Для мене тренери - це дивні люди. Три нападники обов'язково повинні бути. Виходить, що хтось із півзахисту гратиме в нападі або Яремчук без замін. Напевно, Ребров нікого не викликав, тому що в кваліфікації на ЧС все одно гратимуть Довбик, Яремчук і Ванат.
Яремчук в основному складі Олімпіакоса з'являється не так часто, більше на заміни виходить. Забив кілька голів і вже розхорохорився! Та чемпіонат Греції нахрін нікому не потрібен, і його ніхто не дивиться! Яремчук живе тим, щоб довести критикам, що є футболістом, а по факту - про нього ніхто навіть не думає. Яремчука знають тільки тому, що в нього відомий однофамілець є - Ваня (Іван Яремчук - колишній півзахисник Динамо і збірної СРСР, - ред.)
Товариський турнір в Канаді заплановано на початок літа. 7 червня наша національна команда зіграє проти Канади, а 10 - проти Нової Зеландії.
Раніше повідомлялося, що Сергій Ребров визначився із заявкою «синьо-жовтих» на турнір в Канаді.