СІННЕР: «Мені потрібно показати один з найкращих тенісів у своїй кар’єрі»
Після матчу італієць дав коментарі
- 17 травня 2025, 04:08
- |
- 17 травня 2025, 04:09
- 801
- 0
Італійський тенісист Яннік Сіннер у непростому поєдинку проти американця Томмі Пола здійснив камбек і пробився до свого першого фіналу на ґрунтовому Мастерсі в столиці Італії.
Після матчу італієць дав коментарі тому, що відбувалося на корті.
«Цього вечора (у п'ятницю) умови були зовсім іншими. М'яч був важчим, і мені було складно з цим впоратися.
Він (Томмі Пол) одразу зробив брейк на моїй подачі, тож початок був важким. Я намагався залишатися в грі, ментально зрозуміти, що може спрацювати краще. Я продовжував боротися в цьому першому сеті. Виграти той перший гейм було дуже важливо, коли я програвав 0:5.
У тенісі все може змінитися дуже швидко. Я говорив про це ще вчора (у четвер), коли грав з Каспером (Руудом). Сьогодні ми знову це побачили. Кожен момент справді має значення.
Я дуже щасливий бути у фіналі. Якщо я хочу перемогти в неділю, мені потрібно показати один з найкращих тенісів у своїй кар'єрі. Карлос (Алькарас) сьогодні продемонстрував вражаючий рівень гри».