На гравця першої команди Реала порушили кримінальну справу. У чому винен?
У Рауля Асенсіо серйозні проблеми, пов'язані із сексуальними пригодами
- 15 травня 2025, 11:57
- |
- 3446
- 2
Слідчий суд іспанського острова Гран-Канарія офіційно порушив кримінальну справу проти захисника мадридського «Реала» Рауля Асенсіо та його колишніх товаришів по молодіжній команді клубу Андреса Гарсії, Феррана Руїса та Хуана Родрігеса за запис сексуальних відео двох жінок, одна з яких була неповнолітньою, і поширення цих матеріалів без їхньої згоди.
Відповідно до звіту, опублікованого в середу вдень Високим судом Канарських островів, суддя, який веде справу, виніс ухвалу про припинення розслідування та офіційне порушення кримінальної справи стосовно чотирьох підозрюваних. Це відкриває можливість прокуратурі та звинуваченню пред'явити звинувачення та клопотати про початок судового розгляду.
Слідчий у справі виявив ознаки вчинення Асенсіо та трьома його товаришами наступних злочинів: розголошення таємниці без згоди та порушення недоторканності приватного життя; розповсюдження та надсилання третім особам відеоматеріалів без попередження або згоди потерпілих; вербування або використання неповнолітніх у порнографічних цілях та зберігання дитячої порнографії.
Нагадаємо, ще у лютому цього року повідомлялося, що Асенсіо програв апеляцію у справі і йому загрожує від одного до п'яти років ув'язнення.
У поточному сезоні Рауль Асенсіо зіграв 22 матчі (1 асист) в іспанській Ла Лізі, а також 10 поєдинків (1 асист) у Лізі чемпіонів.