Українця можуть відпустити. У Ромі ростуть сумніви щодо майбутнього Довбика

Артем може залишити Рим всього через рік після переходу з Жирони

В італійській «Ромі» ростуть сумніви щодо майбутнього у клубі українського форварда Артема Довбика, повідомляє forzaroma.info.

За інформацією джерела, гра 27-річного нападника в останні місяці викликала лише розчарування попри те, що команда потребувала його допомоги у боротьбі за місце в Лігі чемпіонів. Артем посідає лише 28-ме місце серед всіх форвардів Серії А за потенційними гольовими передачами (0,36 на 100 пасів), 29-те - за кількістю успішних дриблінгів (37) та лише 43-тє - за відсотком виграних єдиноборств (28%).

У зв'язку з такими виступами у «Ромі» не відносять українця до когорти гравців, яких не відпустять за жодних обставин. «Клубу будуть потрібні гроші, і якщо вибір буде стояти між українцем та Коне чи Свіларом, то керівництво не буде думати двічі», - пише джерело.

У поточному сезоні Довбик зіграв за «Рому» 45 матчів, забив 17 голів та віддав 4 результативні передачі. Контракт Артема з римським клубом розрахований до літа 2029 року.

Раніше в Італії розповіли, як «Ромі» бути з Довбиком.

Антон Романенко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 грудня 2025, 08:59 1

Боксер назвав самого себе