«А як ви гадаєте?» Сартинський відреагував на бойкот Верняєва і Ко

Тренер національної збірної України зі спортивної гімнастики висловив свою думку

Головний тренер національної збірної України з гімнастики Геннадій Сартинський відреагував на заяву українських гімнастів щодо бойкоту чемпіонату Європи 2025 через відсторонення фахівця.

- Заява ваших підопічних про бойкот, якщо вас не допустять до чемпіонату Європи, вийшла буквально 15 хвилин тому. Чи згодні ви з такою ініціативою?

- А як ви гадаєте? Коли людина, яка готувала команду та все робила, яка знає всі моменти тренувань та виступів… Вони поїдуть без неї? Я б теж не поїхав, якби мені у свій час сказали, що мого тренера не беруть.

Вони таку ахінею несуть… Знаєте, це як: Пожежа в Лос-Анджелесі? Ага, це Сартинський. Вулкан в Італії? Це Сартинський. Що не станеться - все я. А я зі залу не виходжу з ранку й до ночі.

Ці люди не створюють благо для нашої гімнастики, а борються проти неї. Як можна звільняти тренера, який завжди дає результат? Я з 2011-го працюю в збірній. Якби не було результатів - так, я не проти. Але коли є результат… - сказав Сартинський.

Олег Вахоцький Джерело: Трибуна
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 23:45 3

Тарас Михавко привертає увагу «Галатасараю»