Воррен пояснив, чому у команді Дюбуа сказали, що вирвуть Усику очі
Промоутер відреагував на скандальну заяву Фокса і вважає це простим шоу
- 05 травня 2025, 20:29
- |
- 8261
- 0
Український боксер Олександр Усик (23-0, 14 КО) та британець Даніель Дюбуа (22-2, 21 KO) домовились щодо проведення очного поєдинку.
Промоутерська компанія британця Френка Воррена Queensberry Promotions повідомила, що поєдинок пройде 19 липня на легендарному стадіоні «Вемблі» у Лондоні.
Після оголошення бою Усик та Дюбуа зустрілися на битві поглядів, а після цього відбулася зустріч між командами боксерів. Олександр вступив у перепалку з один із представників команди Дюбуа Джорджем Фоксом, який сказав, що вирвав би йому очі в вуличній бійці. На слова Фокса відреагував промоутер Дюбуа Френк Воррен.
«Я того моменту не бачив. Все це, що відбувається - коментарі, напруга між командами - це у сучасному боксі стало майже невід'ємною частиною. Це все просто шоу», - сказав Фокс.
Усик нокаутував Дюбуа у 2023 році у дев'ятому раунді.