Погано. Шарль Леклер дав відверту оцінку Феррарі

Пілот Скудерії відверто розкритикував темп команди

Пілот Феррарі Шарль Леклер показав розчаровуючий результат у кваліфікації до спринту Гран-прі Маямі, посівши лише шосте місце. Монегаск випередив Льюїса Хемілтона, який став сьомим, на дві десятих секунди, але залишився невдоволеним темпом боліда SF-25.

Після подіуму на Гран-прі Саудівської Аравії в Скудерії з'явилися надії на відновлення форми, яка дозволила боротися з Маклареном за титул у Кубку конструкторів у минулому сезоні. Проте Леклер визнав, що у Маямі команда знову зіткнулася з нестачею швидкості.

«Погано, - коротко охарактеризував свій виступ Леклер.

Коло було хорошим, але темпу просто не вистачає. Це трохи дратує, але так і є. Я постараюся зробити щось особливе на старті спринту, хоча, чесно кажучи, немає великого простору для покращення. Такий темп машини».

Додаткове занепокоєння викликає й те, що проблеми Ferrari не мають чітко вираженого характеру. За словами Леклера, команда втрачає час практично на всіх ділянках траси.

«Це стосується кожного повороту, насправді, - пояснив він.

Не можна сказати, що ми особливо слабкі лише в одному типі поворотів. Повільні ділянки здаються більш проблемними, але ситуація змінюється від етапу до етапу. Це просто не дуже добре».

Олександр Ляшецький Джерело
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 22:07 4

Столичний клуб розпочав продаж квитків на матч з «Фіорентиною»