Стали відомі фіналісти турніру АТР 1000 у Мадриді

Каспер Рууд переграв Франсіско Черундоло, а Джек Дрейпер впорався з Лоренцо Музетті

2 травня на ґрунтовому турнірі АТР 1000 у Мадриді відбулися півфінальні матчі.

Каспер Рууд у двох сетах переграв Франсіско Черундоло за 1 годину і 51 хвилину. Зазначимо, що на початку першого сету Рууд викликав фізіотерапевта через біль у грудях.

Каспер проведе 25-й вирішальний поєдинок у кар'єрі на рівні Туру і третій на Мастерсах. З понеділка норвежець повернеться в топ-10 рейтингу АТР.

У півфіналі в нижній частині сітки Джей Дрейпер у двох партіях здолав Лоренцо Музетті. Джеку знадобилося дві години для перемоги.

Дрейпер уперше в кар'єрі зіграє у фіналі на грунтовому турнірі. Загалом для Джека це буде сьомий фінал за кар'єру в Турі та другий на Мастерсах. У березні він став чемпіоном на кортах Індіан-Веллс.

23-річний Дрейпер також став молодим британцем, якому вдалося дістатися до фіналів у Турі на трьох різних покриттях: хард, трава, ґрунт.

Рууд і Дрейпер раніше жодного разу не грали між собою. Їхня зустріч відбудеться 4 травня і розпочнеться орієнтовно о 19:30 за Києвом.

АТР 1000 Мадрид. 1/2 фіналу

Франсіско Черундоло [20] - Каспер Рууд [14] - 4:6, 5:7
Джек Дрейпер [5] - Лоренцо Музетті [10] - 6:3, 7:6 (7:4)
Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 грудня 2025, 14:46 1

Кияни готують зимове підсилення