ВІДЕО. Як Марк Аллен зробив максимальний брейк на ЧС-2025 у Крусіблі

Снукерист із Північної Ірландії видав чудову серію, хоч і програв матч

Снукерист Марк Аллен оформив видовищний максимальний брейк (147 очок) у другому раунді чемпіонату світу 2025 у матчі проти Кріса Вейкліна (6:13).

Північноірландець був у скрутному становищі - суперник демонстрував вражаючу гру та лідирував 10:2. Але у 13-му фреймі Аллен пішов ва-банк і зібрав ідеальний брейк, виконавши кілька неймовірних ударів, щоб залишитися у серії.

Тепер Аллен претендує на £45 тисяч. Із них £40 тисяч - бонус за максимум у Крусіблі, а ще £5 тисяч - його частка у призовому фонді (£15 тисяч) за найвищий брейк турніру. Аллен зрівнявся з Джексоном Пейджем, який зробив два максимуми (147 очок) у кваліфікації, тож розділить нагороду з ним.

39-річний снукерист Марк Аллен став 11-м гравцем в історії Крусібла, якому вдалося зробити 147. Це вже 15-й максимальний брейк, зроблений у «Театрі мрій».

Це п'ятий максимум у кар'єрі Аллена та його другий у поточному сезоні. Загалом у професійному снукері вже зроблено 217 максимальних брейків. Марк став першим в історії, хто оформив 147 в усіх трьох турнірах Потрійної корони: він робив це на UK Championship у 2016 році та на Мастерсі у 2024-му.

До того ж завдяки брейку 147 один із глядачів на трибунах - Браян Ніколлс - отримає £25 тисяч від букмекерського партнера турніру Midnite.

ВІДЕО. Як Марк Аллен зробив максимальний брейк на ЧС-2025 у Крусіблі

Микола Степанов Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 05:02 2

Бельгієць хоче підсилення захисту

Коментарі